Bizi Çok Erken Yaşta Terk Eden 13 Yıldız
Bazısı isteyerek bazısı ise hiçte istemeyerek kariyerlerin zirvesindeyken ayrıldı aramızdan. Bu ayrılık için ölmeleri de gerekmedi. İsteyerek ve istemeyerek kariyerini terkedenler de oldu.

1. Heath Ledger

Heath Ledger

Joker'i hiç kimse bu kadar güzel oynamamıştı ve oynayamazdı da. Dark Knight prömiyerinin hemen öncesinde reçeteli ilaçları onun ölümüne sebep oldu. 

2. Jim Morrison

Jim Morrison

The Doors'un solistiydi.  Paris'teki Kapılar popüler solisti kalp krizi onun Paris dairesinde öldü. 

3. Whitney Houston

Whitney Houston

Öldüğünde 48 yaşındaydı. Aşırı dozda uyuşturucudan öldüğü düşünülüyor. Uzun süre uyuşturucu ile mücadele ettiği de biliniyor.
"We will always love you Whitney!"

4. Cory Monteith

Cory Monteith

Glee'nin yıldızlarından biriydi. Yıllarca depresyon ile mücadele etti. Eroin ve alkol aşırı doz bir karışım onun sonu oldu.

5. James Dean

James Dean

"Hızlı yaşa genç öl ki, cenazen yakışıklı" olsun sözü ona atfedilir. Ne kadar doğu olduğunu bilemeyiz ama dediği gibi genç öldü ve hızlı yaşadı. Öldüğünde 24 yaşındaydı.

6. Amy Winehouse

Amy Winehouse

Bizi bıraktığında sadece 27 yaşındaydı. Alkol ve uyuşturucu ile çok mücadele etti. Onu bu bataklığa sürükleyenin erkek arkadaşı olduğu iddia edildi. 

7. Kurt Cobain

Kurt Cobain

Amy Winehouse gibi Kurt Cobain öldüğünde 27 yaşındaydı. Psikolojik sorunları olduğu biliniyordu. Ama bu sorunların onu intihara kadar sürükleyeceğinden ta ki ölü bedeniyle karşılaşılıncaya kadar kimse tahmin edemezdi.

8. Philip Seymour Hoffman

Philip Seymour Hoffman

Oscar'ı çok önemsiyorsanız Oscar'ı da vardı. Oyunculuğuna kimse laf edemezdi de. İntihar ettiğinde 46 yaşındaydı. Açlık Oyunları onsuz daha bir yavan kaldı.

9. Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe intihar etmeyip de normal yollarla yaşı gereği ölseydi acaba Marilyn Monroe efsanesi doğar mıydı?

Bilemeyiz.

Bildiğimiz tek gerçek onun da daha çok yapacak şeyi olduğuydu. İntihar ettiğinde 36 yaşındaydı. 

10. Paul Walker

 Paul Walker

Ölümü en trajik olan yıldızlardandır.  Fast and Furious'un başrollerinden biriydi. Filmde son sürat arabalarla kariyerinin zirvesine çıkmıştı. Ta ki gerçek hayatta bir trafik kazası onu aramızdan alana dek.

11. Bruce Lee ve Brandon Lee

Bruce Lee ve Brandon Lee

Türk izleyicisinin karate filmlerini bu kadar çok sevmesinin kuşkusuz en büyük sebebi Bruce Lee 'dir. Öldüğünde henüz 32 yaşındaydı. 

Teoman'ın "Babamın öldüğü yaştayım" dediği şarkısında olduğu gibi...  Brandon Lee'de babası gibi erken yaşta öldü. Babası gibi 32 yaşında da ölmedi. Öldüğünde 28 yaşındaydı ve film setinde kuru sıkı bir tabanca onun yaşamına son verdi.

12. Kazım Koyuncu

Henüz 33 yaşındayken akciğer kanserine yenik düştü. Karadeniz müziğinin tanınıp sevilmesinde Koyuncu'nun etkisi çok büyüktü. Cenazesine binlerce kişi katıldı. 

13. Kerim Tekin

Öldüğünde 23 yaşındaydı ve dönemin en sevilen pop müzik sanatçısıydı. Afyon'da geçirdiği trafik kazası onu hayatının baharında bu hayattan aldı. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları