Çirkin Ayaklı Ünlüler
Dünyaya mal olmuş ünlüler güzellikleri ve çekicilikleriyle onları sevenler tarafından ilgiyle izlenir ve yaptıkları merakla takip edilir. Peki pek görmediğimiz ayakları sizce nasıldır?

10- Angelina Jolie

10- Angelina Jolie

"Her güzelin bir kusuru olur" lafının dünyadaki temsilcisi gibi Angie bu ayakları üzerinde duruyor. 6 çocuğuna bakmak zor olsa gerek. Yalınayak çocuklarının peşinde koşturuyor belki de. Ayrıca ayak bilekleri de ayaklarını aratmayacak çirkinlikte. 

Ama tüm bunlara rağmen Angie, yıllandıkça güzelleşen bir kadın ve yardımseverliği tüm dünya tarafından biliniyor ve o iyi bir anne.

9– Michelle Yeoh

9– Michelle Yeoh

Kaplan ve Ejderha'nın kızında böyle ayaklar var deseler kimse inanmazdı elbet. Ama ayaklarının bu şekilde olmasının sebebi kuşkusuz film çekimlerinden önce aldığı eğitimlerden kaynaklanıyordur. 

Michelle 53 yaşında olmasına rağmen harika görünüyor. Sadece ayak spa'sı için biraz daha fazla zaman harcaması gerekiyor.

8– Kim Kardashian

8– Kim Kardashian

Her yaptığı olay olan isimlerden biri de Kim Kardashian. Daha çok ön plana kalçalarıyla çıkan sanatçının ön planda tutmak istemediği de kuşkusuz kalın ayak bilekleri be biçimsiz parmakları. 

Tabi onu seyredenler başka noktalara odaklandığı için ayaklarına dikkat edenlerin sayısı oldukça az. 

7– Jennifer Aniston

7– Jennifer Aniston

Jennifer Aniston'ın ayaklarını biz de gördüğümüz şok geçirmiştik ve bunun bir şaka olmasını dilemiştik ama gerçekti bu. Evet Aniston meğer aşağılarda bir yerlerde oldukça damarlı ve büyük ayaklarını bizlerden saklıyormuş. Gerçi artık saklamaktan vazgeçtiğini de bu fotoğrafla anlamış olduk. 

6– Kate Moss

6– Kate Moss

Kate Moss'un ayaklarını ilk gördüğümüzde o gün bu gündür kendimize gelemedik. Böylesine güzel bir kadının ayakları böyle olamaz dedik. Ama Moss'un ayakları bir mengenede sıkıştırılmış hibiydi. Bu da yetmezmiş gibi oyun hamurunda hıncını alan çocuğun eserine benziyordu Moss'un ayakları.

Yakın zamanda bir değişikliğe gitmediyse Moss'un ayakları hala böyle. Dünyanın en iyi cerrahının bile yapacağı bir şey yok. En iyisi Moss her zaman çizme giyip dolaşsın.

5– Oprah Winfrey

5– Oprah Winfrey

Oprah Winfrey dünyanın en çok kazanan ve en etkin kadınlarından biri. Oprah Winfrey denince insanlar şapka çıkarır. Ama buna rağmen bu ayakları hiç bir güç gizleyemez. Ayaklarını güzel göstermek için pahalı bir ayakkabı tercih etse de gerçekler parayla bile gizlenemez.

4– Halle Berry

4– Halle Berry

Ünlü oyuncu Halle Berry'nin ayakları 6 parmaklı. Buna yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.

3– Elle Macpherson

3– Elle Macpherson

"Ayakkabıları çocuk mezarı gibi" bir laf denilecekse bu ayakkabıların sahibi de kuşkusuz  Elle Macpherson olurdu. Ayaklarını daha küçük gösterecek bir ayakkabı seçebilirken gidip böyle bir ayakkabı alması ve sonrasında da bu ayakkabıları ayağına geçirmesi hayli düşündürücü. 

2– Lisa Rinna

2– Lisa Rinna

Lisa Rinna'nın ayaklarını görünce fotoğraflar karışmıştır dedik ama kesinlikle bu ayakların sahibi Lisa Rinna. Sağ baş parmağındaki nasırı, doğduğundan beri pedikür görmemiş tırnakları, marangozun rendelemesi gereken topuklarıyla kadınlar arasındaki en çirkin ayaklara sahibi Lisa Rinna.

Bonus: 1– Steven Tyler

Bonus: 1– Steven Tyler

Listenin 1 numarasına bir erkeği koymazsak kadınlara haksızlık etmiş olurduk. O yüzden "Çirkin Ayaklı Ünlüler" isimli çalışmamızın kışkusuz 1 numarasında Steven Tyler olmalıydı.

Biz henüz 'ellerine sandalet geçirmiş bir adam mı bu?' değil mi düşüne duralım siz bu haberdeki en çirkin ayaklı ünlüyü seçmek için fotoğraflara yeniden göz atın. 

Ünlülerin Ayakları mı Çirkin Senin Ayakların mı?

Ünlülerin Ayakları mı Çirkin Senin Ayakların mı?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları