Kıyıda köşede kalmış az bilinen 13 büyüleyici film
Bütün iyi filmleri izlediğinizi düşünüyor ve daha izleyecek film arıyorsanız kıyıda köşede kalmış 13 büyüleyici bu filmlere bakmalısınız.

1. Swallow

Genç bir kadın olan Hunter, bir süre sonra aralarına katılacak olan bebekleri için oldukça heyecanlıdır. Hamile olan Hunter, hamileliğinin başlarında tehlikeli nesneleri yutmak ister.

 

2. Billy Lynn's Long Halftime Walk

Bir askeri timin sekiz üyesi, Irak'taki çarpışmadan sağ çıkmayı başarır. Çatışmayı kayda alan muhabir, görüntüleri haber olarak yayınlar. Sonrasında grup kahraman olarak ilan edilecek ve bu durum her birinin hayatını değiştirecektir.

3. On the Milky Road

Film bir adamın hayatının üç farklı dönemine değiniyor. Bosna Savaşı'nda sütçü olarak cepheye süt taşıdığı günler, gizemli İtalyan bir kadına âşık olduğu dönem ve keşiş olarak inzivaya çekilip hayatını düşündüğü dönem.

4. King of the Belgians

Belçika Kralı Balkanlar'da kaybolur ve gerçek dünyaya uyanır...

5. Give Me Liberty

Vic, tıbbi nakliye sürücüsü olan bir adamdır. Bir grup yaşlı Rus'u bir cenazeye götürmekle görevlendirilen Vic, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Yollar düzenlenen bir protesto sonucu kapatılmıştır ve bu yüzden Vic grubu cenazeye yetiştirmekte zorlanır.

6. Promising Young Woman

Okulu bırakmak zorunda kalan kadın, ebeveynleriyle birlikte yaşamakta, bir kahve dükkanında çalışmaktadır. Dışarıdan hayatı durma noktasına gelmiş gibi görünen Cassie ise ikili bir hayat yaşamakta ve geceleri yolunun kesiştiği erkeklerden intikam almaktadır.

 

7. The Best of Enemies

1971 yılında Durham, Kuzey Karolina’daki okulların ırk ayrımının kaldırılması üzerine düzenlenen zirvede yaşananlar, Durham, Atwater ve Ellis’in hayatını sonsuza kadar değiştiriyor.

8. The Painted Bird

II. Dünya Savaşı'nın sonlarına doğru, küçük bir çocuk ebevenyleri tarafından terk edilir. Yapayalnız bir şekilde köyleri dolaşmaya başlayan çocuk, bu sırada birçok korkunç şeye şahit olur.

9. A Hidden Life

Avusturyalı Franz Jägerstätter, II Dünya Savaşı’nda yaşananların ardından Naziler için savaşmayı reddeder ve bu yüzden de 1943 yılında idam edilir.

10. The Art of Racing in the Rain

Enzo isimli yaşlı bir golden cinsi köpeğin gözünden, akıp giden dünyayı gözlemleyerek, bir araba yarışçısı olan sahibi Denny, beyin tümörü savaşı veren eşi Eve ve kızları Zoe'den oluşan ailesinden aldığı hayat derslerini uygulayarak geçirmektedir.

11. Just Mercy

Avukat Bryan Stevenson, adaletin yerini bulması için büyük bir mücadeleye girişir. Harvard'dan mezun olduktan sonra Bryan'ın para kazandıran işlerde yer alması beklenir. Ancak o, Alabama'da haksız yere mahkum edilen bir adamın peşinden gider.

12. The Farewell

Büyükannelerinin hastalandığını öğrenen Çinli bir ailenin yaşadıklarını konu ediyor.

13. Truth and Justice

Andres, karısı ile birlikte kendilerine yeni bir yaşam kurmak için borçla yeni bir çiftlik alır. Andres ve karısı, bu fakir toprakları hayallerindeki yere dönüştürebilmek için inançları ile savaşmak zorunda kalır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları