Miss Turkey'de 1. Olamadı ve Zehir Zemberek Açıklamalar Geldi

Son günlerde sosyal medya gündeminin en başında yer alan Miss Turkey yarışması 21 Eylül'de yapıldı. Itır Esen'in 1. seçildiği yarışma sonunda diğer bir yarışmacı Gözde Baddal'ın yaptığı açıklamalar ise bomba etkisi yarattı.

Türkiye'nin en güzel kızı kim olacak diye merakla beklenen Miss Turkey 2017 güzellik yarışması 21.09.2017'de gerçekleşti. Gecenin sonunda ise İstanbul'dan yarışmaya katılan Itır Esen 1.liğe layık görüldü. Henüz Itır Esen'in 1. olduğunun yankısı duyulmadan Twitter gündemi diğer bir yarışmacı Gözde Baddal'a ait olduğu iddia edilen bir hesaptan atılan tweetler ile sarsıldı.

Yarışma öncesi ve sonrası yapılan paylaşımlar ise iddialı ve ses getirecek nitelikte.

Dikkatleri bir anda üstüne çeken ve çok tepki toplayan paylaşımlar ise şu şekilde: 

İlk 10'a giremediği için finale kalamayan yarışmacının adı ile yapılan bu paylaşımlar hakkında ise Gözde Baddal tarafından ''bahsi geçen hesap bana ait değil'' açıklaması yapıldı.

Tweetlerin paylaşıldığı hesap

Tweetlerin paylaşıldığı hesap

Sahte olduğu iddia edilen hesabın takipçi sayısı 10.933 olarak görülüyor ve hesaptan paylaşılan ilk tweetin tarihi de 16.08.2017. Yarışma öncesinde de bu hesaptan yarışma ile ilgili hayli iddialı açıkların yapıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Yarışma öncesinde yapılan birkaç paylaşım da şu şekilde:

Yarışma sonrasında sansasyonel tweetlerin devamı dikkat çekici.

Hadise etkisi: ''Piremsesler gibiydim ben baba evinde''

Hadise etkisi: ''Piremsesler gibiydim ben baba evinde''

Yarışma sonrasında atılan bu tweetlerin etkisi henüz geçmemişti ki yeni bir haber ise gündeme bomba gibi düştü. Yarışmada 1. olan Itır Esen'in sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlar sebebi ile tacının elinden alındığı duyuruldu. 

Gözde Baddal isimli hesaptan ise konu ile ilgili bir açıklama daha yapıldı.

Itır Esen'in Instagram Hesabından Yaptığı Açıklaması

Itır Esen'in Instagram Hesabından Yaptığı Açıklaması

Itır Esen'in tacının geri alınması ile birlikte yarışmada 2. olan Aslı Sümen tacın yeni sahibi oldu


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları